5 Aralık 1991'de İstanbul'da doğdu. Müziğe küçük yaşlarda klavye çalarak başladı. Kısa bir sürenin ardından klasik gitar eğitimi almaya başladı.

        2 senenin ardından ilk elektro gitarını alarak ders almadan kendi kendini geliştirmeye başladı. Çeşitli grup projeleri oldu fakat bazı nedenlerden dolayı sürdürülemedi. Bir süre solo projelerle uğraştı. Önce cover videolar ve ardından yaptığı çeşitli beste çalışmaları oldu.

        2007 yazında çalışmalarını hızlandırdı. Müzik çalışmalarının yanı sıra fotoğrafçılık ve videografi alanlarında da çeşitli çalışmalara yöneldi. Şebnem Ferah, Pentagram,Fazıl Say,Iced Earth gibi grupların/sanatçıların sahne ve promo çekimlerini üstlendi. Çalışmaları hala sürmektedir.

        13.Liselerarası Müzik Yarışması'nda en iyi enstrüman dalında birincilik elde etti. Ayrıca Modern Müzik Akademisi'nden tam burs kazandı.Aynı yıl Marmara Üniversitesi - Fizik Öğretmenliği bölümünde lisans eğitimine başladı ve 2016 yılında mezun oldu. Şu an ise Marmara Üniversitesi'nde Fizik Eğitimi alanında Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. 

        2011 yazında Modern Müzik Akademisi'nden "Usta Öğretici" sertifikası alarak mezun oldu. 

        27 Haziran 2011'de "MEKANİK" kadrosuna dahil oldu ve grup ile birlikte çeşitli kayıt ve konser projeleri gerçekleştirdi. 23 Kasım 2011'de gruptan ayrıldı.

        Eylül 2013'de "FALLEN" grubuna dahil oldu. (www.facebook.com/FallenOfficialTR )

 

        Ocak 2014 - Mart 2016 dönemleri arasında "HARUN KOLÇAK" ekibine dahil olarak sanatçıyla birlikte birçok sahne aldı. 

 

        2015 yılından bu zamana Schecter gitarları kullanıyor olmakla birlikte Mart 2018'de Schecter Artist oldu. 

 

        Şubat 2018'de "OGÜN SANLISOY" ekibine dahil oldu. 

        Şu an kendi solo albüm çalışmalarına yoğunlaşmış olmakla birlikte "Ogün Sanlısoy" ve "FALLEN" projeleri ile konser ve albüm kayıtlarına da devam etmektedir.

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon

GİTAR DERSLERİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN